Działania radnych „bez podziałów”

Dzisiaj złożyliśmy z kolegą z Rady Miasta Nowego Sącza radnym Patrykiem Wichrem pismo do prezydenta z prośbą o wyznaczenia miejsc możliwych do urządzenia tam placów zabaw:

Fot. Patryk Wicher, Warszawa plac zabaw tuż obok Pomnika Nieznanego Żołnierza w Warszawie – bierzmy wzór bo można…

„Szanowny Pan Ryszard Nowak, Prezydent Miasta, Nowego Sącza, 33-300 Nowy Sącz , Rynek 1 Zwracamy się z uprzejma prośbą o wskazanie potencjalnych miejsc pod place zabaw dla dzieci oraz miejsc dla potrzeb rekreacji i rozrywki dla rodzin.
Proponujemy, aby wskazane miejsca optymalnie uzupełniały dotychczasową sieć dotychczasowych miejsc zabaw.   Prosimy o pozytywne rozwiązanie prośby. Radni Rady Miasta Nowego Sącza Patryk Wicher i Grzegorz Fecko.”

Od początku obecnej kadencji z kolegą Patrykiem tworzymy zespół pracujący nad kompleksowym rozwiązaniem „problemu” placów zabaw i miejsc rekreacji oraz rozrywki dla dzieci i rodzin. Dziś mamy nadzieje, że przygotowane przez nas rozwiązania znajdą poparcie władz miasta i pozwolą na realizację tak zacnego projektu. Oczywiście nasze porozumienie „młodych-nowych radnych” nie jest zamknięte, liczymy, że z czasem dojdą do nas i poprą nasze idee inni koledzy i koleżanki z Rady Miasta Nowego Sącza bez względu na opcję polityczną.

Grzegorz Fecko