Filmowe ujęcie z drona na pieczeniu ziemniaka na Przetakówce

Zapraszam na krótki film (ujęcie z drona) z październikowego pieczenia ziemniaka na Przetakówce. Film z drona oraz animacja zdjęć rodzinnych wykonana została dzięki uprzejmości Pana Zdzisława Próchnickiego – HD Studio.

Grzegorz Fecko

Poniżej materiał z imprezy:

Pieczenie Ziemniaka na Przetakówce

Opublikowano 6 października 2015, autor: admin

III Pieczenie Ziemniaka na Przetakówce. Mecz piłkarski i dron na niebie

Stało się tradycją, że jesienią na osiedlu Przetakówka w Nowym Sączu odbywa się pieczenie ziemniaków dla mieszkańców dzielnicy. I tak w minioną niedzielę (4 października) wczesnym popołudniem na boisku osiedlowym nad Łubinką odbyło się III Pieczenie Ziemniaka. Przed imprezą odbył się mecz ligowy piłki nożnej pomiędzy KS Przetakówka a KS Mszalnica, wygrany 3:0 przez gospodarzy.

Oprócz ziemniaków zebranych przez gospodarzy Roszkowic pieczono kiełbaski. Jak co roku przygrywała kapela Brendy Band, którą prowadzi mieszkaniec osiedla Marek Uszko a gości zabawiał drużba weselny Paweł Fecko, śpiewając piosenki biesiadne. Do dyspozycji dzieci było przygotowane boisko sportowe z piłkami.

Gościem specjalnym był proboszcz parafii Ducha Świętego o. Józef Polak SJ oraz kapelan klubu sportowego Przetakówka o. Piotr Matejski SJ.

Wielkie zainteresowanie nie tylko wśród dzieci wzbudził dron, który wznosił się nad głowami uczestników i kamerował przebieg imprezy. Dużym powodzeniem cieszyła się  foto-budka z firmy HD STUDIO  robiąca pamiątkowe zdjęcia. Właścicielem obu atrakcji był zaprzyjaźniony mieszkaniec Osiedla Zabełcze, Zdzisław Próchnicki.

W pikniku wzięło udział ok. 250 osób. Ostatni uczestnicy rozchodzili się o zmroku. Organizatorem imprezy był Zarząd Osiedla Przetakówka, któremu przewodniczy Stanisław Słaby oraz radny Grzegorz Fecko.

(s)

Źródło Sadeczanin.info

fot. ZO Przetakówka

 

Galeria zdjęć