Ach ten miejski marketing, ach te gadżety

Niedawno przedstawiłem Państwu odpowiedź a raczej jej brak w sprawie gadżetów rzekomo wydawanych dla Radnych  Miejskich (tu link https://grzegorzfecko.pl/2015/07/schronisko-gadzety-mieszkania-komunalne-i-ulica-dabrowki/)   W związku z brakiem konkretnej odpowiedzi ponawiam treść interpelacji w trybie międzysesyjnym – pisemnym. Coś dziwnie  Pan Prezydent zrozumiał treść owego tekstu. Może teraz pójdzie lepiej…

Grzegorz Fecko

Interpelacja dotyczy braku odpowiedzi w odpowiedzi na złożoną przez mnie interpelację BPM.0003.1.151.2015 – Panie Prezydencie dziękuję za odpowiedź, w której nie odpowiada mi Pan na złożoną przeze mnie interpelację tylko tłumaczy mi Pan do czego służą materiały marketingowe jakimi są gadżety, – informuję, że to ja wiemy i o to nie zawracałbym Panu głowy. Zatem powtórzę jeszcze raz tą interpelację z prośbą o udzielenie mi odpowiedzi:

Na czerwcowej Sesji RM NS jeden z radnych zachwalając marketingowy kunszt Urzędu Miasta pochwalił się publicznie, że Radni korzystają na imprezach z różnych gadżetów promocyjnych otrzymanych z Urzędu Miasta. W związku z tą wypowiedzą serdecznie proszę o wskazanie listy wydanych gadżetów radnym  i radnych, którzy otrzymywali owe gadżety przez ostatnie dwie kadencję oraz niecały rok obecnej kadencji. Raz jeszcze proszę o odpowiedź na temat związany z treścią niniejszej  interpelacji.

Z poważaniem,  Grzegorz Fecko