Bloger KARY o kandydacie Fecko…

Na najbardziej opiniotwórczym portalu w naszym mieście sadeczanin.info , bloger KARY przedstawił swoje opinie o kandydatach pretendujących na fotel Prezydenta Miasta Nowego Sącza. Poniżej opinia blogera o mojej kandydaturze:

Grzegorz Fecko przerwał hegemonię startów w wyborach prezydenckich Piotra Lachowicza. Platforma Obywatelska wystawia aktywnego, pełnego pomysłów i odważnego radnego. Do spółki z wyżej wymienionym Lachowiczem i J. Hojnorem tworzyli trio najbardziej merytorycznie przygotowanych do pełnienia swych funkcji radnych. Fecko jest realistą, a jego program skrojony na możliwości budżetu. Choćby w zakresie komunikacji planuje inwestycje, specjalnie podkreślam, nie remonty, na które Nowakowi było za mało czasu, mając pełnię władzy. Droga wzdłuż Dunajca, nowe parkingi, to tylko dwa z długiej listy pomysłów Fecki. Moim zdaniem, ma on największe szanse na powalczenie z Nowakiem w drugiej turze, a potem…

Podsumowując artykuł bloger pisze dalej: …..Nowy Sącz zasługuje na prezydenta, którego nie wspierają kłamcy czy byli milicjanci. Nasze miasto powinien reprezentować prezydent mający realną wizję rozwoju miasta, konkretną ofertę dla młodzieży i seniorów. Prezydent, który zabiega o środki europejskie i bierze udział w ważnych spotkaniach z marszałkiem województwa albo wojewodą.

Dobrego wyboru życzę.

KARY
O wszystkich kandydatach po linkiem: http://sadeczanin.info/wybory-samorzadowe-2014,38/okiem-karego-porazka-nowaka-w-i-turze-bylaby-sensacja,65128#.VEXUtFfuO8w
**
Tożsamość blogera jest znana redakcji. „Kary” komentuje wybory samorządowe na własną odpowiedzialność, nie wyraża stanowiska redakcji.
Red. sadeczanin.info