KS Przetakówka pięknieje

Energiczny Prezes Stanisław Słaby wraz z działaczami przy dużym udziale i zaangażowaniu Pana Mariana Kolczaka krok po kroku angażując nas wszystkich patronuje wielkiemu rozwojowi obiektu KS Potakówka. Jak na tak młody klub i świeżo otwarty obiekt jest się czym pochwalić. Warto dodać , że Prezydent Jerzy Gwiżdż widząc tak dużo poczynionych działań obiecał w najbliższej kolejności budowę boiska do siatkówki plażowej. Oczywiście po obietnicy przy budowie parkingu miejsce pod „plażówkę” jest już przygotowane.

Poniżej materiał ze strony Osiedla Przetakówka

Grzegorz Fecko

Prace na boisku trwają w najlepsze

Opublikowano: niedziela, 06, październik 2013 18:06
Grzegorz Cisoń

Pragniemy poinformował wszystkich mieszkańców, że prace przy naszym osiedlowym obiekcie sportowym ida w dobrym kierunku.

Wokół obiektu powstał parking na około 20 samochodów. Parking ten został wykonany dzięki pracy Zarzadu Osiedla oraz radnego Grzegorza Fecko, który pozyskał środki i któremu serdecznie dziękujemy za pomoc.

Kolejna nowościa sa szatnie dla zawodników oraz dla gospodarzy obiektu. Można już podziwiać piękna drewniana budowle, która naprawde robi wrażenie. Dziękujemy Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Nowym Saczu za ofiarowanie nam pomieszczenia blaszanego , które będzie nam służyło jako gospodarzom obiektu.

Prace na obiekcie ida w najlepsze. I pomyśleć, że jeszcze 2 lata temu teren ten był porośnięty wysokimi chaszczami. Następnymi etapem jest ogrodzenie obiektu aby był on w pełni bezpieczny.

Jako Zarzad Osiedla pragniemy podziękować wszystkim , którzy pomogli nam przy budowie i wyposażeniu tego obiektu.