Dyskusje o inwestycjach

Na forum CCS – skyscrapercity toczą się dyskusję o naszych sądeckich sprawach

Więcej innych  komentarzy w wątku skyscrapercity-małopolska-Nowy Sącz inwestycje

Węgierska Bis to podstawa dla otwarcia miejsc pod inwestycje, zmniejszanie bezrobocia i napędzanie koniunktury gospodarczej.
Turystyki nie można lekceważyć, jednak prawdą jest,że jesteśmy bardziej tranzytem dla atrakcyjnej całej Sądecczyzny (powiat sądecki). Taki ruch tranzytowy turystów można próbować przyciągać do Sącza. Jednak wydaje się, że Wenecja to nie będzie magnes. Podejrzewam (przydała by się analiza), że my moglibyśmy przyciągać gości z okolicznych kurortów i pensjonatów sądeckich do „rasowego” akwaparku + ciepłe baseny na zewnątrz typu termy. Taka inwestycja jest uniezależniona od pogody, przeciwnie im gorsza tym więcej chętnych. Wenecja to projekt dla nas – mieszkańców, jednak na obecny czas (słaby budżet) jesteśmy na taki luksus moim zdaniem po prostu za biedni!
W obecnych czasach, nasze inwestycje muszą być przemyślane, to muszą być inwestycję, które dadzą szansę na danie lokalnej gospodarce finansowego „kopa”!         Od Wenecji lepszy byłby z prawdziwego zdarzenia akwapark, taka inwestycja jest w stanie ściągnąć gości – turystów z zewnątrz i być uzupełnieniem szerokiego portfela usług całej Sądecczyzny!

Grzegorz Fecko