3B Biznes Bez Barier

Foto: praca zespołu, źródło: http://www.pelnomocnikprezydenta.pl/2011listopad_3b.html

Pełnomocnik Prezydenta Nowego Sącza Pan Leszek Langer zaprosił mnie do współpracy (ostatnio) do zespołu oceniającego w konkursie dla naszych przedsiębiorców 3B Biznes Bez Barier . Z wielką radością i satysfakcją przyjąłem to zaproszenie (wyróżnienie) dzięki , któremu mogę jako radny naszego miasta i społecznik pomóc i pomagać wszystkim,którzy tego potrzebują.

W skład zespołu oceniającego weszli: Zastępca Dyrektora Sądeckiego Urzędu Pracy – Teresa Połomska, pełnomocnicy Prezydenta Miasta – Marta Mordarska i Leszek Langer, niepełnosprawni przedsiębiorcy – Maria Jarmolińska i Antoni Mółka, radni miejscy, którzy na co dzień zajmują się pomaganiem osobom niepełnosprawnym – Patryk Wicher i Grzegorz Fecko, przedstawiciel organizacji pozarządowych – Tomasz Maślanka, z nowosądeckiego ośrodka rehabilitacyjnego Neurokinezis, reprezentujący Fundację „O każe dziecko”.

Wyniki (żródło: http://www.nowysacz.pl/komunikaty-biura-prasowego/7328 )

W kategorii „Przyjazny Pracodawca” laureatem w roku 2011 została firma Tera S.C., znany producent pościeli oraz elementów wyposażenia mieszkań i hoteli.

W kategorii „Przyjazny Handlowiec” laureatem została firma „Amarkana” Sp. z o.o., która prowadzi supermarket Intermarche.

W kategorii „Przyjazny Usługodawca” zwyciężyła Firma Jubilerska „Pietrzkiewicz”.

Grzegorz Fecko