Do roboty!

Wypowiedź redaktora ze strony sądeckiej PO (fragment) z artykułu: Radny – też człowiek. Po przytoczonym fragmencie mój komentarz do sprawy:

http://www.malopolski.platforma.org/nowy_sacz_m_p_/aktualnosci,,15790,powiatowe.html

Redaktor :„Post scriptum: Otrzymałem ostatnio sygnały niezadowolenia, jakobym to był w zmowie z Grzegorzem Fecko, o którym informacje pojawiają się na tej stronie nader często. W odpowiedzi na wszelkie tego typu zarzuty pragnę przypomnieć, że niniejsza strona jest na tyle pojemna, że znajdzie się w niej miejsce na informacje o każdym członku nowosądeckiej Platformy Obywatelskiej piastujących urzędy publiczne (i nie tylko). Warunek jest jeden: muszę mieć o czym pisać. Przysięgam – naprawdę chcę pisać o każdym, ale z pustego to i Salomon nie naleje a ja póki co jeszcze nie umiem czynić cudów.

Kończąc temat: gdyby któryś z pozostałych Radnych z ramienia PO chciał, by o nim tutaj napisać, proszę o kontakt. Mail i numer telefonu dostępne w Biurze Posła Andrzeja Czerwińskiego. Z wyrazami szacunku – administrator Strony.”

Grzegorz Fecko: A propos, jak na wiosnę zaniedbana z nieaktualnymi wiadomościami strona była zarośnięta pajęczyną, to nikt „aktywny – żalący się” tego nie zauważył, teraz jak strona już żyje to jest płacz! A ja powiem za redaktorem: Do roboty!