Ogólnopolska konferencja online „Przemoc wobec osób starszych” 15 marca 2024

Wiesława Borczyk, Prezes Sądeckiego UTW zaprasza,

Dołączam się również do zaproszenia , temat niezwykle ważki!
Uwaga, zagrożenie dla Seniorów to nie tylko kradzież „na wnuczka”…
Grzegorz Fecko

15 marca 2024 r. ( piątek) godz. 12.00

Ogólnopolska konferencja online „Przemoc wobec osób starszych”

Prof. Marcin Wiącek, Rzecznik Praw Obywatelskich we współpracy z Panią mec. Wiesławą Borczyk, Prezeską Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku organizują konferencję pt. „Przemoc wobec osób starszych”, która odbędzie się 15 marca 2024 r. w godz. 12.00 – 14.00.Wydarzenie będzie transmitowane w Internecie.

W Nowym Sączu Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku wspólnie z Prezydentem Miasta Nowego Sącza organizuje spotkanie lokalne, które odbędzie się w sali im Małachowskiego w Ratuszu od godz. 12.00 i w tym czasie będzie można wspólnie oglądać przebieg  konferencji w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie.

Po zakończeniu transmisji przewidziana jest dyskusja z udziałem przedstawicieli MOPS i Komendy Miejskiej Policji w Nowym Saczu.

Temat przemocy jest niezwykle ważny dla każdej osoby wrażliwej na krzywdę drugiego człowieka. Wiemy, że nie wszyscy zainteresowani mogą dotrzeć do Warszawy lub mają możliwość uczestniczyć online w tym wydarzeniu, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych seniorów serdecznie zapraszamy do udziału w lokalnym spotkaniu w Nowym Sączu.

W załączeniu Program konferencji. Aby wziąć udział w spotkaniu można wejść na link: https://www.youtube.com/watch?v=x1zTULMpbn8

Konferencja będzie tłumaczona na polski język migowy