Basen nieczynny, brzegi rzek zarośnięte, bezpieczne wakacje i zapuszczone nieruchomości….

Na wczorajszej sesji RM NS udało mi się złożyć cztery interpelacje z ważnym sprawami dla mieszkańców i społeczników naszego miasta. Pisze „udało mi się” ponieważ jeden z „radnych” wpadł na egzotyczny pomysł, aby mimo zapisów regulaminu RM NS zdjąć stały punkt sesji RM NS „Interpelacje Radnych”, – dla mnie to niebywałe zachowanie. Przypominam , że interpelację nie są dla radnych tylko dla mieszkańców naszego miasta! No ale cóż…  W interpelacjach poruszyłem tematy świetlic środowiskowych, pracy Zarządów Osiedli, od lat już nieczynnego letniego basenu, potrzeby porządkowania brzegów Dunajca, Kamienicy i Łubinki pod miejsce wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz o zaniedbanej nieruchomości gminnej po której buszują szczury!    Zapraszam do tekstu interpelacji. Grzegorz Fecko