W rozgrywkach udział wzięło aż dwanaście drużyn!

Materiał przygotował Wojciech Cempa

Wczoraj tj. 12 września na zakończenie rozgrywek Nowosądeckiej Ligi Szóstek Piłkarskich pod patronatem Radnego miasta Nowy Sącz  Grzegorza Fecko rozegrany został mini turniej piłkarski. W turnieju wzięło udział pięć drużyn grających w rozgrywkach ligowych NLSP.  Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Zawody wygrała drużyna CarForum-Max, drugie miejsce przypadło Gold Team, a trzecie HI Q Studio.

W tym sezonie NLSP udział wzięło aż dwanaście drużyn. Liga została podzielona na dwie rundy. W pierwszej zespoły rywalizowały grając z wszystkimi przeciwnikami, a następnie tabela została podzielona na dwie grupy po sześć zespołów: mistrzowską i spadkową. Tam rewanże rozegrane zostały na wyrównanym poziomie. Najlepszą drużyną tej edycji została drużyna HI Q Studio. Jednak na ogłoszenie ostatecznych wyników musieliśmy czekać do ostatniej kolejki, gdyż przed nią szansę na mistrzostwo miały dwie drużyny. Ostatecznie zwycięzcy wygrali ligę czterema punktami przewagi. Warto zaznaczyć, że ta edycja NLSP podniosła bardzo wysoko poziom rozgrywek. Świadczą o tym niskie wyniki meczy oraz bardzo mądrze dobierana taktyka przez drużyny. Wszystkie statystyki można sprawdzić na oficjalnej stronie ligi pod adresem: www.nlsp2015.pl.

Gorące podziękowania składamy Panu Grzegorzowi Fecko, który po raz kolejny objął swoim patronatem ligę i ufundował nagrody końcowe. Wszystkim zespołom dziękujemy za udział w NLSP i czekamy na więcej emocji w kolejnej edycji, która startuje już po tygodniu przerwy!

Poniżej prezentujemy końcową klasyfikację ligi oraz mini turnieju.

Grupa mistrzowska:

1.  HI Q Studio

2. Gold Team

3. CarForum-Max

4. Orion Kolej

5. Orlik Frycowa

6. Tax Care S.A.

 

Grupa spadkowa:

1.  Baz-Pal

2. DAKO

3. Alex-Edan

4. Konspol

5. Stolpol Meble

6. UFOklub

 

Mini turniej:

1.  CarForum-Max

2. Gold Team

3. HI Q Studio

4. Baz-Pal

5. DAKO