Nowosądecka Liga Szóstek Piłkarskich pod patronatem…

Zakończona pierwsza edycja Nowosądeckiej Ligi Szóstek Piłkarskich

Zaległa ostatnia kolejka, która odbyła się 12 kwietnia (wcześniej na to nie pozwoliły warunki atmosferyczne) zakończyła zmagania sześciu drużyn w pierwszej odsłonie zmagań.

W lidze występowały drużyny różne; starsi, młodsi i ci średni. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki – dużo bramek i biegania. Każda z drużyn rozegrała dwa mecze z każdym przeciwnikiem.  Wszystkie kolejki prócz ostatniej rozgrywane były jesienią poprzedniego roku. Przed ostatnimi spotkaniami w tabeli prowadził zespół AutoKomis MAX przed drużyną World Boys i DAKO. Lider do ostatniego meczu nie mógł być pewny zwycięstwa, ponieważ miał tylko punkt przewagi nad drugim w tabeli World Boys. Ostatecznie AutoKomis MAX w ostatniej kolejce wygrał walkowerem i zapewnił sobie zwycięstwo w lidze. Zespół DAKO przegrał w meczu o drugie miejsce z World Boys i musiał się zadowolić trzecim miejscem. W dolnej części tabeli na czwartym miejscu uplasowali się gracze zespołu GOL Sport choć w ostatnim meczu przegrali z niżej notowanym rywalem 8:6. W tym meczu było widać postępy drużyny Dragons Wild, którzy w osłabionym składzie pokazali dobry futbol. Na ostatnim miejscu uplasowała się drużyna F.H.U MIX.

Najlepszym strzelcem okazał się Dawid Cempa (World Boys), a graczem Adam Włodarczyk FairPlay (DAKO). Najlepszy w bramce był Michał Studziński (World Boys).

Ostateczna kolejność w lidze po zakończeniu rozgrywek:

MISTRZOSTWO:

1. AutoKomis MAX

2. World Boys

3. DAKO

4. GOL Sport

5. Dragons Wild

6. F.H.U MIX

Nagrody ufundował i wręczył oraz patronat nad ligą sprawował Radny Miasta Nowy Sącz Pan Grzegorz Fecko za co mu serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy także na drugą edycję Nowosądeckiej Ligi Szóstek Piłkarskich http://www.ligaorlik2012.cba.pl/ter.html Są jeszcze dwa wolne miejsca dla drużyn – obecnie zapisanych jest już osiem zespołów.  Czekają atrakcyjne nagrody!!!

Wojciech Cempa

Foto: Wojciech Cempa