Straż Miejska potrafi!

Z wielką radością informuję mieszkańców, że nasza interwencja do służb mundurowych w sprawie zakłóceń porządku na ulicy Warzywnej przyniosła konkretne efekty. Widać najpoważniej sprawą przejęła się Straż Miejska, jak się dowiedziałem wczoraj wieczorem jej funkcjonariusze przeprowadzili akcje prewencyjną. Efekty były od razu. Zadowoleni mieszkańcy nie kryją zaskoczenia i podziwu, że można było skutecznie rozwiązać ten problem. Oczywiście nadal prosimy naszych funkcjonariuszy o nadzór nad naszymi ulicami.

Przyznaję z podziwem, że pełniący funkcje komendanta Pan Dariusz Górski po mojej interwencji pisemnej (z załączonym tekstem mieszkańców   https://grzegorzfecko.pl/2011/06/ryk-motorow-smieci-alkohol-i-wybryki/ ) odpowiedział niezwłocznie pisemnie przedstawiając plan działań w tej sprawie.   Jeszcze raz w imieniu mieszkańców dziękujemy!

Grzegorz Fecko

Treść sms’a od mieszkanki w sprawie efektów interwencji:

„Dzień dobry. Nie chcę przeszkadzać w sobotę, więc tylko sms : wczoraj na Warzywnej interweniowała straż. Nie wiem, jak to zrobili, ale młodzież rozeszła się na tychmiast i na palcach! Jesteśmy pod wrażeniem i dziękujemy Panu oraz Straży. Zaświtała nadzieja…”

Tu podpis.