DONALDINIO – Trochę polityki


Odpowiedź do  @Sączers      http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=665710&page=194

Tutaj się nie zgadzam, bo co by „Donaldinio” nie zrobili, to i tak będzie źle, przyznaj, że skoro ludzie prezesa krytykują go za postępowanie z „kibicami”, to mam wrażenie, że ktoś drwi z mojego skromnego IQ lub co gorsza urąga mojej sklerozie. Ja sklerozy jeszcze nie mam i pamiętam co towarzystwo wyprawiało w okresie 2005 -2007. Konferencje 8 razy w tygodniu z gwoździami, windami, mariottami , odrolnieniem gruntów etc. To wtedy jak ktoś u władzy (od nich) podpadł, to wmawiali opinii, że to gość od Tusków np. Kaczmarek.
Ja nie chcę wpływać na Twoje poglądy ale polecam zastosować trochę Benchmarking’u, oczywiście teraz jest w dobrym tonie sobie „kopnąć” w Tuska, ale wolałbym konkrety ze wspomnianym wcześniej procesem porównawczym.
Weszliśmy chcąc nie chcąc na ścieżkę polityki, ja jej unikam na forum jak ognia, zatem zapraszam na posiedzenie prywatne na szerszą dyskusję, jestem do dyspozycji.

Grzegorz Fecko

Głównym forum społecznego komunikowania się jest dla mnie SSC oraz bezpośredni kontakt z mieszkańcami i działaczami społecznymi miasta.(http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=429025&page=705)

Uwaga: Większość opinii opatrzona jest linkami – odniesieniami na forum SSC, jeśli ktoś jest ciekaw źródła dyskusji, pomysłów i polemik zapraszam na owe forum SSC, oczywiście klikając na linka ;)